Timmu Loomakliinik

Timmu Loomakliinik

Täna: 09:00 ­- 19:00

Millega arvestada kliinikusse pöördumisel.

Kassidele on oluline varjumine, mistõttu kasuta loomaga tulles mugavat puuri, mis kata ka väljast kodulõhnalise lina või tekiga. 

Ära aseta kassi puuri kliinikus põrandale, vaid toolile, lauale või hoia süles. Nii vähendada looma stressi ja hirmu.

Koer transpordi kliinikusse, kas oma puuris või hoia lühikese rihma otsas ning tähelepanu suunamiseks või premeerimiseks võta talle kaasa maiuseid. 

Ära lase koeral liikuda teiste kliinikus olevate loomade isiklikku ruumi.

Operatsiooniks valmistumine.

Enne narkoosi peab lemmikloom olema söömata. Söömata oleku aeg sõltub tema liigist, vanusest ja tervislikust seisundist.
 – Koer, terve: 8 tundi
 – Kass, terve: 6 tundi
 – Kutsikad (alla 4 kuu): 3–4 tundi
 – Kutsikad (4–7 kuud): 4–6 tundi
 – Küülikud ja närilised ja linnud ei tohi olla söömata

Vastavalt Teie lemmiku haigusele või tervislikust seisundist lähtuvalt võib vajalik paastuaeg erineda eespool nimetatust, mistõttu täpsustage söömata oleku aeg enne igat protseduuri oma loomaarstiga. 

Vesi peab olema vabalt kättesaadav.

Põieprobleemidega pöördumisel:

Hoidke lemmikloom enne vastuvõtule tulekut kolm kuni neli tundi urineerimata. Vajadusel steriilse uriiniproovi võtmiseks ja põie uurimiseks peab põis olema täis. 

Sisehaiguste ja muude vaevustega patsiendid:

Soovitame täiskasvanud ja tervetel lemmikloomadel enne vereproovi andmist või ultraheliuuringu tegemist olla 12 tundi söömata. 

Sõltuvalt Teie lemmiklooma tervislikust seisundist võib paastuaeg erineda eelnevast, mistõttu mistõttu täpsustage söömata oleku aeg enne igat protseduuri oma loomaarstiga. Värske vesi peab olema kogu aeg kättesaadav.

Info.

-Lemmikloom peab kliinikusse tulles olema võimalikult puhas ja kuiv ning kindlasti laske tal enne operatsioonile minekut tühjendada enda põis ja soolestik. 

-Operatsiooni tegemiseks peab lemmikloom olema heas tervislikus seisundis. Palume teil võtta koheselt kliinikuga ühendust, kui lemmiku enesetunne enne operatsioonipäeva muutub.

-Kui lemmikloom saab pidevalt ravimeid, võtke aja broneerimiseks ühendust telefoni teel, et saada juhised ravimite manustamiseks proovivõtu päeval. 

-Kui lemmikloom saab regulaarselt ravimeid ja tekib ootamatu haigestumine, võtke vastuvõtule tulles kaasa loomale regulaarselt antavate ravimite nimetuste ja doosidega raviplaan. 

-Samuti võib arst soovida infot looma vaktsineerimise ja ussitõrje tegemise osas. 

-Kui Teie loomal esineb allergiaid ravimite, toidumaterjali vms osas, jagage seda infot kindlasti oma loomaarstiga.

Makseviisid.

Meil võite maksta sularahas ja kõige levinumate maksekaartidega. 

Arvustused

Kadri Kender

5

Käisin oma käitumishäirega kutsuga küünte lõikusel ja arstikonsultatsioonil. Väga professionaalne lähenemine ja toredad arstid-assistendid. Erilised kiidusõnad Dr Laura Talvingule!

M Randmaa

4

Meil oli väga raske käik, mis jäi sõbrakesele viimaseks. Ometi tunnetasime hoolivust ja meie valusad hetked tehti nii talutavaks kui võimalik.

Illa Põldma

5

Väga meeldiv suhtumine, põhjalik, konkreetne, arusaadav, looma-ja inimsõbralik!😊 Läksime murega kiisul, saime kiiresti arstile, esmased uuringud tehtud, murega edasise ravi/jälgimise plaani, lisaks põhjaliku üldläbivaatuse ning toidu- ja kõikvõimalikud muud soovitused Suur-suur aitäh!

Tiina Schultsi

5

Väga hea teendus. Homme tuleva isegi koju minu kassi aitama. Olen neile tänulik selle abi eest. Teises loomakliinikukut koju teenust ei osuta. Ette tänades Teid. Tiina. 13 mail käisid kodus ja viisid kaasa minu kassi. Kassi võtsin endale kuu aega tagasi varjupaigast Pesaleidja. Kliinikus puhastati kõrvad mustusest, küüned korastati, suur vereproovi tehti (minu soovil), turjale ussirohtu jne. Vägahea suhtumine ja hiljem toodi koju kass tagasi. Suured, suured tänud Teile. Personaalile ja arstile Kaie Bogdanovale. Tänan ja soovin edu ja kordaminekuid Teie Kliinikule. Tiina Schultsi.

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

  • Esmaspäev
    09:00 ­- 19:00
  • Teisipäev
    09:00 ­- 19:00
  • Kolmapäev
    09:00 ­- 19:00
  • Neljapäev
    09:00 ­- 19:00
  • Reede
    09:00 ­- 19:00
  • Laupäev
    Suletud
  • Pühapäev
    Suletud

Töötajad

Dr Teele Alasi-Ngako

Loomaarst

Dr Teele Alasi-Ngako

Enne Timmu kliinikusse tulekut töötasin Loomade Kiirabi kliinikus, kus sain hindamatu kogemuse väikeloomade esmaabi vallas. Peale teise lapse sündi otsustasin tööle tulla Timmu kliinikusse kuna Kiirabi hilisõhtused ja öised vahetused on väikeste laste kõrvalt küllaltki keerulised. Timmusse tööle asusin 2019 aasta augustis ning sellest peale olen rohkem keskendunud kasside ja koerte hambaravile. Olen läbinud ESAVS Dentistry I, II ja III koolitused ning tegelen Timmu kliinikus igapäevaselt suuõõneprobleemidega patsientide ravimisega. Kodus on mul argentiina dogi Matrix ja kass Roosi. Vabal ajal meeldib mulle enim ratsutamas käia ja koos Matrixiga looduses seigelda.
Loe rohkem Dr
Dr Valdeko Paavel

Juhatuse liige

Dr Valdeko Paavel

Eva-Marleen Tosin

Assistent

Eva-Marleen Tosin

Olen töötanud assistendi ametipostil kokku 2 vahvat aastat, alustasin oma teekonda Loomade Kiirabikliinikust ning edasi tõi mind tee Timmu loomakliinikusse. Assistendina töötades oled kliiniku tegu ja nägu, meid leiab kliinikus kõikjal. Põhiliselt assisteerin hambaprotseduure, aga meeldivad ka erinevad operatsioonid ning loomulikult loomade nunnutamine. Vabal ajal tegelen erinevate spordialadega, põhiliselt tantsimisega.
Loe rohkem Eva-Marleen
Darja Mäekalle

Assistent

Darja Mäekalle

Olen töötanud Timmu loomakliinikus ligi 8 kuud, kuid selle lühikese aja jooksul olen kallistanud ja paitanud juba lugematul hulgal loomi. Kuna mul endal ei ole olnud võimalust kodulooma võtta, siis saan neljajalgsete sõprade armastust kompenseerida töötades administraatorina Timmu Loomakliinikus.
Loe rohkem Darja
Meie töötajad