Timmu Loomakliinik

Timmu Loomakliinik

Töötajad

Dr Kairi Lüüs

Loomaarst

Dr Kairi Lüüs

Olen üsna klassikaline näide, kes väikese tüdrukuna, kõiki loomi aidata proovides, soovis suurena saada loomaarstiks ja selle ka täide viis. Aastal 2011, peale ülikooli lõpetamist, alustasin tööd Loomade Kiirabikliinikus, kus õnnestus aastatega saada väga palju kogemusi nii sisehaiguste kui ka kirurgia alal. Timmu kliinikus olen alates aastast 2017 ning tegelen põhiliselt onkoloogia ja ka keemiaravi võimalustega, samuti üldiste sisehaigustega. Kirurgia osas teostan erinevaid moodustiste operatsioone ja muud igapäeva pehmekoe kirurgiat. Onkoloogia kõrval on alati südamelähedane ka erakorraline meditsiin, seega aeg-ajalt ikka üritan mõne väikese vahetuse teha ka kiirabikliinikus. Tööst vabaaja sisustavad põhiliselt kaks pisikest tütart ning kui vähegi mahti meeldib mulle väga reisida ja üldiselt looduses viibida. Kodus aitab stressi maandada ka armas punane kass.
Loe rohkem Dr
Dr Laura Talving

Loomaarst

Dr Laura Talving

Alustasin loomaarsti tööd Kiirabikliinikus, kust oma esimese tööpäeva lõpus läksin koju vastsündinud kutsikaga, keda kutsikate ema peres ei soovitud. Tänaseks on ta suur ja vahva koerapoiss ja meie pere üliarmas liige koos veel ühe suurema keerulise lapsepõlvega kutsaga ja loomade päästeorganisatsiooni lehelt leitud maailma lahedaima musta kiisuvolaskiga! Timmu kliinikus töötan juba seitsmendat aastat. Üldarstina tuleb tegeleda ikka peaaegu kõigega, aga neuroloogiale kuulub mu süda. On olnud võimalust ja õnne seda ka pisut süvendatult õppida ja oi, seda peab jätkama! “One should always follow the butterflies in its gut…!
Loe rohkem Dr
Dr Liisa Siir

Loomaarst

Dr Liisa Siir

Alustasin loomaarstina tööd 2016ndal aastal Loomade Kiirabikliinikus, kus alustava arstina nägin lühikese aja jooksul väga palju - traumadest ja äkkhaigestumistest krooniliste vaevusteni. 2018nda aasta suvest liitusin Timmu Loomakliiniku suurepärase meeskonnaga. Mind võib leida operatsioonisaalist või sisehaiguste plaani koostamast, kuid vähemtähtsaks ei pea kindlasti ka rutiinset vaktsineerimisvisiiti. Minu lähimate plaanide hulka kuulub enese täiendamine piltdiagnostika valdkonnas. Minu ellu on kuulunud loomad, kelle mõistmiseks olen pidanud palju avastama ka enda kohta. Olgu selleks teismeliseeas saadud tujukas hobune või hetkel kodus absurditeatrit korraldav, kuid südamelt suur Nova Scotia Retriiver.
Loe rohkem Dr
Dr Marianne Laissaar

Loomaarst

Dr Marianne Laissaar

Lõpetasin Eesti Maaülikooli 2022. aastal, Timmusse tulin loomaarstina tööle kohe pärast kooli lõpetamist. Varasemalt töötasin assistendina erinevates väikeloomakliinikutes. Kodus on mul kaks kassi, Mürka ja Kribu. Nimedele kohaselt on üks neist suur mauk ja teine pisike kribujeedov. Vabal ajal meeldib mulle sporti teha ja arvutimänge mängida.
Loe rohkem Dr
Dr Teele Alasi-Ngako

Loomaarst

Dr Teele Alasi-Ngako

Enne Timmu kliinikusse tulekut töötasin Loomade Kiirabi kliinikus, kus sain hindamatu kogemuse väikeloomade esmaabi vallas. Peale teise lapse sündi otsustasin tööle tulla Timmu kliinikusse kuna Kiirabi hilisõhtused ja öised vahetused on väikeste laste kõrvalt küllaltki keerulised. Timmusse tööle asusin 2019 aasta augustis ning sellest peale olen rohkem keskendunud kasside ja koerte hambaravile. Olen läbinud ESAVS Dentistry I, II ja III koolitused ning tegelen Timmu kliinikus igapäevaselt suuõõneprobleemidega patsientide ravimisega. Kodus on mul argentiina dogi Matrix ja kass Roosi. Vabal ajal meeldib mulle enim ratsutamas käia ja koos Matrixiga looduses seigelda.
Loe rohkem Dr
Dr Valdeko Paavel

Juhatuse liige

Dr Valdeko Paavel

Eva-Marleen Tosin

Assistent

Eva-Marleen Tosin

Olen töötanud assistendi ametipostil kokku 2 vahvat aastat, alustasin oma teekonda Loomade Kiirabikliinikust ning edasi tõi mind tee Timmu loomakliinikusse. Assistendina töötades oled kliiniku tegu ja nägu, meid leiab kliinikus kõikjal. Põhiliselt assisteerin hambaprotseduure, aga meeldivad ka erinevad operatsioonid ning loomulikult loomade nunnutamine. Vabal ajal tegelen erinevate spordialadega, põhiliselt tantsimisega.
Loe rohkem Eva-Marleen
Helena Post

Assistent

Helena Post

Olen Timmu Loomakliinikus töötanud 5 aastat. Erialalt olen lõpetanud sotsiaaltöö, kuid süda on alati tõmmanud loomade poole. Minu jaoks on nende heaolu täiesti mõõtmatu väärtusega ja annan kliinikus töötades endast kõik, et nad tunneks end turvaliselt ja hoitult. Minu jaoks on meeskond ülimalt suure tähtsusega ja ka see on miski, mis on mind kõik need aastad hoidnud Timmus. Minu jaoks on nad justkui teine pere. Tänu Timmu Loomakliinikule on mul kodus ka endal kaks äärmiselt armastusväärset neljajalgset – kuldne retriiver Berta ja kõige armsam kassipreili Plätu. Vabal ajal käin trennis, seiklen looduses ja naudin head sööki.
Loe rohkem Helena
Darja Mäekalle

Assistent

Darja Mäekalle

Olen töötanud Timmu loomakliinikus ligi 8 kuud, kuid selle lühikese aja jooksul olen kallistanud ja paitanud juba lugematul hulgal loomi. Kuna mul endal ei ole olnud võimalust kodulooma võtta, siis saan neljajalgsete sõprade armastust kompenseerida töötades administraatorina Timmu Loomakliinikus.
Loe rohkem Darja
default avatar

Assistent

Lisette Kübar

default avatar

Administraator

Ann-Liis Aniko