Västriku loomakliinik

Västriku loomakliinik

Täna: 09:00 ­- 19:00

Aastaid kandis kliinik nime Tallinna Loomakliinik, kuid uute kliinikute lisandumisega  nimetati kliinik Västriku tänava järgi Västriku Loomakliinikuks. Selle nime all on kliinik tegutsenud juba üle 18 aasta. 

Oleme spetsialiseerunud kasside, koerte ja tuhkrute ravimisele. Meie kliinikus saate lemmikuid vaktsineerida, kiibistada kui ka teha sisehaiguste diagnostikat ja ravi, nahamurede diagnostikat ja ravi, erinevaid laboratoorseid uuringuid ning lisaks veel hammaste hooldust ja erinevad kirurgilisi menetlusi. Oma töös kasutame kaasaegseid diagnostika vahendeid nagu röntgen, hambaröntgen, ultraheli, laboritehnika jms. Meil on ka võimalus  vereproovide, uriinianalüüside, kasvajate ja muude proovide saatmine  välismaa laboritesse, näiteks Saksamaale Laboklini ja Lätti  Vetcytosse. Värskelt on valminud uus hamba protseduuride kabinet, et pakkuda Teie lemmikule kaasaegset hambaraviteenust.   

Meie kollektiivi kuuluvad loomaarstid, kellel on erialast kogemust rohkem kui 10 aastat.
Västriku Loomakliiniku meeskond täiendab end pidevalt koolitustel, et Teie tunneksite end turvaliselt, kui usaldate enda lemmiku Meie hoole alla.
  
Töötame südamega, ravime teadmistega!

Kliiniku juures, peaukse kõrval asub tasuta parkla. Parkida saab ka kliiniku ees tänaval.
Bussiga tulles on lähim bussipeatus Ööbiku, buss nr 23, 4 minutilise jalutuskäigu kaugusel.
Rongiga tulles on lähim rongipeatus  Tondi, 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Loe rohkem: vastriku.ee

Arvustused

Ants Ammon

4

Sain kiiresti tõde kuulda. Mis päädis küll eutanaasiaga!

Merike Seling

5

Loomaarst selgitas meile väga hästi ja oli väga tore ja sõbralik

Mart Kleberg (Klepa.)

5

Üli hea. Päästjad südamega.

Aho Kaesel

5

Väga vahva teenindus. 🌷 🌷 🌷 Hyski Rahul.

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Airi Mölter

Juhataja/vanemassistent

Airi Mölter

 Dr Maria Netšajeva

Loomaarst

Dr Maria Netšajeva

Alustasin töötamist Västriku Loomakliinikus loomaarsti assistendina 2008. aastal, samal ajal õppides Eesti Maaülikoolis veterinaarmeditsiini. 2012 aastal sai minust loomaarst. Sellest hetkest on südamelähedaseks olnud kirurgia ning aastate vältel on tekkinud suurem huvi ka hambaravi vastu. Vaba aega meeldib mulle sisustada reisimise või kalal käimisega. Kodus ootavad mind kaks sõpra- koerad Maximus ja Lilo.
Loe rohkem
Dr Kristiina Jürgens

Loomaarst

Dr Kristiina Jürgens

Armastus loomade vastu on mind saatnud kogu elu, seega otsus hakata loomaarstiks oli keskkooli lõpuks selge. Veterinaarmeditsiini eriala omandasin Eesti Maaülikoolis ning tööle asusin 2013 aastal, Västriku Loomakliinikus alustasin tööd 2015 aastal. Praeguseks tegelen kõige meelsamini sisehaigustega. Kodus rõõmustavad mind beagle Enzo ja kolm kassi.
Loe rohkem Dr
Dr Jekaterina Normak

Loomaarst

Dr Jekaterina Normak

Lõpetasin Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2016 aastal. Õpingute kõrval töötasin loomafarmis. Peale lõpetamist asusin tööle Västriku Loomakliinikusse. Võtan vastu patsiente kõikide tervisemuredega, kuid rohkem olen huvitatud nahahaigustest. Täiendan ennast selles valdkonnas pidevalt, olen läbinud mitmeid koolitusi.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad