Fahle loomakliinik

Fahle loomakliinik

Täna: 09:00 ­- 19:00

Fahle loomakliinik asutati 2021 aastal. Idee sündis  Fahle maja väga soodsa  asukoha pärast, kuhu on hea juurdepääs nii ümbruskonnas elavatel loomaomanikel kui ka lähimatest valdadest tulijatel.  Suur väljakutse oli  kujundada loomakliinik muinsuskaitse all olevasse Fahle majja, mille kõrged laed ja paekivi seinad tuli kindlasti säilitada. Väljakutse oli aga seda väärt ja täna on võimalus külastada Eestis ainulaadse  metsa disaini ja - atmosfääriga kliinikut. Meie toreda kliiniku kujundas disainer Sigrid Papagoi.

Fahle kliinikus töötavad suurte kogemustega,  järjepidevalt  koolitatud, loomaarstid ja nende abilised. Loomaarsti juhendamisel teostavad ka abilised erinevaid raviprotseduure. 

Pakume kliinikus kõrgetasemelist hambaraviteenust, tegeleme sisehaiguste ja kasvajate süvendatud diagnostika ja raviga. Igapäevaselt  teeme tervisekontrolle, vaktsineerime, steriliseerime, kastreerime,  teeme küünte lõikamist jpm. Töötame suure pühendumusega ja anname endast parima, et teie lemmikud oleksid terved ja rõõmsad.

Parkimine klientidele kliiniku ees märgistatud parkimiskohtadel. Auto number  registreerida administraatori juures.
Meie juurde saab bussidega  2, 15 ja 54 , peatus Sossimägi.
Rongiga peatusesse Ülemiste jaam, sealt bussiga nr 15 Sossimäe peatusesse.
Tallinna Bussijaam asub Fahle majast 8 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Loe rohkem: fahleloomakliinik.ee

Arvustused

Liisi Kippak

5

Väga asjalikud ja professionaalsed! Käin seal oma Inglise buldogiga. Kogemus on olnud väga positiivne. Sattusime juhuslikult kuna oli kiiret vaja abi, pärast seda otsustasime sealse arsti juures edasi käia ka kõigi muude probleemidega. Oleme külastanud 6 aasta jooksul paljusid arste ja kliinikuid, ning leiame, et see on kindlasti üks parimaid. Seletatakse põhjalikult, ravi juhised prinditakse kaasa (!), mõistliku hinna eest tehakse paljusid uuringid (tundub olevat väga hästi varustatud) jne.

Margo Raja

5

Väga meeldivad töötajad, mõistvad ja toetavad. Esimesel visiidil (erakorraliselt sattusime nende juurde minema) ootamatult endile pidin aga langetama otsuse looma magamapanekuks, et säästa teda edasistest piinadest.

Heli Orav

5

Väga hea ja põhjalik ülevaatus ja abi. Soovitan.

Inna Roose

5

Väga head arstid, väga sümpaatne ja lahke loomaarstide kollektiiv. mõistvad loomaarstid on valmis looma aitama. Minu kass on elus ja õnnelik, õigeaegne abi ning õige diagnoos ja õige ravi andsid talle valuvaba elu. Aitäh. Kass on elus ja terve!❤️❤️❤️❤️❤️

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Karmen Hülp

Kliiniku juhataja, loomaarsti assistent

Karmen Hülp

Loomaarsti assistendina on Karmen töötanud alates 2015 aasta suvest. Tänaseks on ta juba ka koolitanud nii algajaid, kui ka pikaajalise kogemusega loomaarsti abilisi üle Eesti. Karmeni missioonitunne loomi aidata on pälvinud ka tunnustust Loomakaitse Seltsi poolt, kui kahel järjestikusel aastal: 2016 ja 2017 anti Karmenile ''Silmapaistva loomakaitsja'' tiitel. Ta hindab kõrgelt kliiniku meeskonnatöö dünaamilisust ja väärtustab iga meeskonnaliikme rolli kõrgelt, sest nii tagatakse patsiendile kvaliteetne diagnostika ja raviplaan. Eduka kliendisuhtluse kliinikus tagab Karmeni meelest meeldiv ja mõistev õhkkond ning korrektne infovahetus loomaomanikuga. Tööväliselt tegeleb Karmen fitnesstreeningutega ja igal võimalusel puhkamisega.
Loe rohkem Karmen
Dr Inge Mängel

Loomaarst

Dr Inge Mängel

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 1998 aastal cum laude. Loomaarstina on ta praktiseerinud alates 2010 aastast ja tänaseks on ta enim spetsialiseerunud koerte ja kasside suuõõne probleemidele ja sellega seonduvale kirurgiale. Vabal ajal pühendab ta end aiandusele, ratsutamisele ja keraamikale. Inge kunstilisi keraamikatoseid võib ka Fahle kliinikus kohata ja need sobituvad meie atmosfääriga imeliselt.
Loe rohkem Dr
Dr Maarja Ruusmann

Loomaarst

Dr Maarja Ruusmann

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 2015 aastal. Õpingute ajal töötas ta ka loomaarsti assistendina, et silmaringi laiendada ja omandada hea käeline osavus. Maarja käeline osavus on märkimisväärne kirurgia valdkonnas, kus tema tegevus tuleb väga loomulikult ja teadlikult. Spetsialiseerunud kirurgia kõrvale diagnoosib ta ka nii levinud, kui ka mitte nii levinuid sisehaiguseid.
 Maarja on osalenud 2017.a. ESAVS Ultrasonography I koolitusel ning 2019 .a.  ESAVS Radiology koolitusel. 
Väljaspool tööaega tegeleb Maarja koeraspordiga, harrastades huvitavat ja väljakutsuvat spordiala nagu on seda IGP.
Loe rohkem Dr
Dr Eliise Kohv

Loomaarst

Dr Eliise Kohv

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 2022 aastal ja sama aasta suvel alustas juba töötamist loomaarstina Fahle loomakliinikus. Õpingute ajal töötas ta mitu aastat loomaarsti assistendina, millest on tunda juba tema arvestatavat kogemustepagasit. Eliise haarab laialt lemmikloomade tervisemuresid ja panustab süvendatud diagnostikale ning on hakanud enim tundma huvi spetsialiseerumisele: kirurgia, anesteesia ja ultraheliuuringute valdkonnas. Töövälisel ajal pühendab ta end saalivõrkpalli ja rannavolle treeningutele, milles on tal juba loendamatu kogus võidukaid tulemusi.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad