Fahle loomakliinik

Fahle loomakliinik

Täna: Suletud

Fahle loomakliinik asutati 2021 aastal. Idee sündis  Fahle maja väga soodsa  asukoha pärast, kuhu on hea juurdepääs nii ümbruskonnas elavatel loomaomanikel kui ka lähimatest valdadest tulijatel.  Suur väljakutse oli  kujundada loomakliinik muinsuskaitse all olevasse Fahle majja, mille kõrged laed ja paekivi seinad tuli kindlasti säilitada. Väljakutse oli aga seda väärt ja täna on võimalus külastada Eestis ainulaadse  metsa disaini ja - atmosfääriga kliinikut. Meie toreda kliiniku kujundas disainer Sigrid Papagoi.

Fahle kliinikus töötavad suurte kogemustega,  järjepidevalt  koolitatud, loomaarstid ja nende abilised. Loomaarsti juhendamisel teostavad ka abilised erinevaid raviprotseduure. 

Pakume kliinikus kõrgetasemelist hambaraviteenust, tegeleme sisehaiguste ja kasvajate süvendatud diagnostika ja raviga. Igapäevaselt  teeme tervisekontrolle, vaktsineerime, steriliseerime, kastreerime,  teeme küünte lõikamist jpm. Töötame suure pühendumusega ja anname endast parima, et teie lemmikud oleksid terved ja rõõmsad.

Parkimine klientidele kliiniku ees märgistatud parkimiskohtadel. Auto number  registreerida administraatori juures.
Meie juurde saab bussidega  2, 15 ja 54 , peatus Sossimägi.
Rongiga peatusesse Ülemiste jaam, sealt bussiga nr 15 Sossimäe peatusesse.
Tallinna Bussijaam asub Fahle majast 8 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Võta maksmiseks rohkem aega!
Loe Placeti kohta.

 

Arvustused

Ea Rist

5

Tohutult tore ja asjalik kliinik, jäin väga rahule. Kiire, korralik ja südamlik personal, kes kõik aitasid mu koera reisidokumentide viimasel hetkel orgunnimisega ja ei kohkunud mu saja küsimuse-probleemi ees. Aitäh, olen teile väga tänulik ning usaldan rõõmuga oma koera ka tulevikus teie hoolde 😊

HEIDI TAMM

5

Väga hea asukoht! Väga-väga meeldiv personal ja hooliv suhtumine. Tänuga Heidi ja URSI Haapsalust

Liis V.

5

Väga hea loomakliinik. Alati saan põhjaliku ülevaate ning suhtumine on väga hooliv ning positiivne.

Kaisa Vester

5

Fahle Loomakliinikus on suurepärane teenindus. Personal on südamlik nii inimeste kui ka loomadega 🙂

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Karmen Hülp

Kliiniku juhataja, loomaarsti assistent

Karmen Hülp

Loomaarsti assistendina on Karmen töötanud alates 2015 aasta suvest. Tänaseks on ta juba ka koolitanud nii algajaid, kui ka pikaajalise kogemusega loomaarsti abilisi üle Eesti. Karmeni missioonitunne loomi aidata on pälvinud ka tunnustust Loomakaitse Seltsi poolt, kui kahel järjestikusel aastal: 2016 ja 2017 anti Karmenile ''Silmapaistva loomakaitsja'' tiitel. Ta hindab kõrgelt kliiniku meeskonnatöö dünaamilisust ja väärtustab iga meeskonnaliikme rolli kõrgelt, sest nii tagatakse patsiendile kvaliteetne diagnostika ja raviplaan. Eduka kliendisuhtluse kliinikus tagab Karmeni meelest meeldiv ja mõistev õhkkond ning korrektne infovahetus loomaomanikuga. Tööväliselt tegeleb Karmen fitnesstreeningutega ja igal võimalusel puhkamisega.
Loe rohkem Karmen
Dr Inge Mängel

Loomaarst

Dr Inge Mängel

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 1998 aastal cum laude. Loomaarstina on ta praktiseerinud alates 2010 aastast ja tänaseks on ta enim spetsialiseerunud koerte ja kasside suuõõne probleemidele ja sellega seonduvale kirurgiale. Vabal ajal pühendab ta end aiandusele, ratsutamisele ja keraamikale. Inge kunstilisi keraamikatoseid võib ka Fahle kliinikus kohata ja need sobituvad meie atmosfääriga imeliselt.
Loe rohkem Dr
Dr Maarja Ruusmann

Loomaarst

Dr Maarja Ruusmann

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 2015 aastal. Õpingute ajal töötas ta ka loomaarsti assistendina, et silmaringi laiendada ja omandada hea käeline osavus. Maarja käeline osavus on märkimisväärne kirurgia valdkonnas, kus tema tegevus tuleb väga loomulikult ja teadlikult. Spetsialiseerunud kirurgia kõrvale diagnoosib ta ka nii levinud, kui ka mitte nii levinuid sisehaiguseid.
 Maarja on osalenud 2017.a. ESAVS Ultrasonography I koolitusel ning 2019 .a.  ESAVS Radiology koolitusel. 
Väljaspool tööaega tegeleb Maarja koeraspordiga, harrastades huvitavat ja väljakutsuvat spordiala nagu on seda IGP.
Loe rohkem Dr
Dr Eliise Kohv

Loomaarst

Dr Eliise Kohv

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 2022 aastal ja sama aasta suvel alustas juba töötamist loomaarstina Fahle loomakliinikus. Õpingute ajal töötas ta mitu aastat loomaarsti assistendina, millest on tunda juba tema arvestatavat kogemustepagasit. Eliise haarab laialt lemmikloomade tervisemuresid ja panustab süvendatud diagnostikale ning on hakanud enim tundma huvi spetsialiseerumisele: kirurgia, anesteesia ja ultraheliuuringute valdkonnas. Töövälisel ajal pühendab ta end saalivõrkpalli ja rannavolle treeningutele, milles on tal juba loendamatu kogus võidukaid tulemusi.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad