Fahle loomakliinik

Fahle loomakliinik

Täna: 09:00 ­- 19:00

Hinnakiri

Fahle loomakliiniku hinnad

 • Loomaarsti vastuvõtt

  44

 • Loomaarsti vastuvõtt samal visiidil iga järgneva loomaga

  22

 • Vaktsineerimine

  50

 • Küüntelõikus

  15

 • Ehhinokokoosi tõendamine

  15

 • Europassi väljastamine

  40

 • Isase kassi kastreerimine

  120

 • Emase kassi steriliseerimine

  200

 • Isase koera kastreerimine kuni 40kg

  385

 • Emase koera steriliseerimine kuni 40kg

  495

 • NB! Orienteeruva ravieelarve esitab loomaarst peale patsiendi ülevaatust.

Arvustused

HEIDI TAMM

5

Väga hea asukoht! Väga-väga meeldiv personal ja hooliv suhtumine. Tänuga Heidi ja URSI Haapsalust

Karl-Martin Miil

5

Puhas ja sõbralik koht kuhu enda nunnu arsti juurde viia. Teenindus, arstid, õed on väga sõbralikud nii inimeste kui ka loomadega. Soovitan!

Karmen Hülp

5

Lugupeetud kodanik RA Meie jaoks on Teie pöördumine uskumatult inetuks kujunenud. Püüame väga mõista Teie leina, kuid Teie kaotusevalu on ilmselgelt Fahle Loomakliiniku vastu ülekohtune, viha õhutav ja laimav. Fahle Loomakliinik on Teile algusest peale vägagi vastutulelik olnud. Teie soov on algusest peale olnud väga kindel, et soovite käia meie kliinikus eelmiste haiguslugude põhjal ravi jätkamas, mida teises kliinikus, teise arsti poolt on diagnoositud ja mille ravi Teie koer regulaarselt juba ka sai. Te ei soovinud meie loomaarsti vastuvõttu, vaid Teie soov oli, et asssistent teostaks igakuise süstimise, sest see on Teile soodsam. Teie haiguslood olid osaliselt hollandi keeles, mis tähendas, et meie arst võttis siiski aja oma teiste patsientide kõrvalt, et tõlkida ja veenduda, et meie kliinik saab Teie koerale õiget ravi pakkuda. Selle eest ei küsinud kliinik Teie käest tasu ehk saite meie loomaarsti teenuse täiesti tasuta. Tulime Teile vastu ja saite käia assitendi vastuvõtul oma koera süstimas ja jäite teenusega väga rahule. Teie loomale mõeldud ravi on spetsiifiline ja selle ravimi tellisime sisse ainult Teie koera jaoks. Ravimi tootja on teinud originaalpakendi nii, et see sisaldab kahte doosi ja seda ravimit ei ole võimalik tellida ühe doosi kaupa sisse. Jah, kahjuks on see ravim ka küllaltki kallis. Sellekohase info me Teile ka andsime ja ka ütlesime, et see ravim tuleb Teil kogu ulatuses esimesel kohtumisel välja osta. Te olite sellega väga nõus. Nüüd me seisame aga olukorra ees, kus Fahle loomakliinik on saanud Teie pahameele, laimu ja viha osaliseks, kuna Teie 16 aastane koer suri ennem, kui me saime Teiepoolt väljaostetud ravimi lõpuni kasutada ja me ei osta Teilt kasutamata jäänud ravimeid tagasi. Teie kirjeldused meie suhtes on ilmselgelt liialdused. Taaskord püüame mõista Teie leina, kuid Te ei saa panna oma haige koera ravi peale kulunud väljaminekuid Fahle Loomakliiniku vastutuseks. Lemmiklooma omanik vastutab ainuisikuliselt, et tema loom saaks ravi, kui ta seda vajab. Väljaminekud on paratamatud. Oleme pakkunud Teile välja ka lahendusi, mis on Teie jaoks mitte aksepteeritavad. Loomakliinikud ei ole kohustatud ostma tagasi ravimeid ega tarvikuid, kuna nende edasimüümine teistele patsientidele võib olla riskantne, sest me ei saa olla kindlad, et ravimeid on säilitatud ettenähtud nõuete kohaselt. Küll aga võib anda kasutamata jäänud ravimeid ära utiliseerimiseks. Lugupidamisega Karmen Hülp Fahle Loomakliiniku juhataja ja loomaarsti assistent

Garri-Kerto Rägastik

5

Tore kollektiiv, igati asjatundlik kliinik lemmiku abistamiseks. Käisime koeraga hambaid korrastamas ja nii protseduurile eelnev kui järgnev kommunikatsioon oli super!

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Karmen Hülp

Kliiniku juhataja, loomaarsti assistent

Karmen Hülp

Loomaarsti assistendina on Karmen töötanud alates 2015 aasta suvest. Tänaseks on ta juba ka koolitanud nii algajaid, kui ka pikaajalise kogemusega loomaarsti abilisi üle Eesti. Karmeni missioonitunne loomi aidata on pälvinud ka tunnustust Loomakaitse Seltsi poolt, kui kahel järjestikusel aastal: 2016 ja 2017 anti Karmenile ''Silmapaistva loomakaitsja'' tiitel. Ta hindab kõrgelt kliiniku meeskonnatöö dünaamilisust ja väärtustab iga meeskonnaliikme rolli kõrgelt, sest nii tagatakse patsiendile kvaliteetne diagnostika ja raviplaan. Eduka kliendisuhtluse kliinikus tagab Karmeni meelest meeldiv ja mõistev õhkkond ning korrektne infovahetus loomaomanikuga. Tööväliselt tegeleb Karmen fitnesstreeningutega ja igal võimalusel puhkamisega.
Loe rohkem Karmen
Dr Inge Mängel

Loomaarst

Dr Inge Mängel

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 1998 aastal cum laude. Loomaarstina on ta praktiseerinud alates 2010 aastast ja tänaseks on ta enim spetsialiseerunud koerte ja kasside suuõõne probleemidele ja sellega seonduvale kirurgiale. Vabal ajal pühendab ta end aiandusele, ratsutamisele ja keraamikale. Inge kunstilisi keraamikatoseid võib ka Fahle kliinikus kohata ja need sobituvad meie atmosfääriga imeliselt.
Loe rohkem Dr
Dr Maarja Ruusmann

Loomaarst

Dr Maarja Ruusmann

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 2015 aastal. Õpingute ajal töötas ta ka loomaarsti assistendina, et silmaringi laiendada ja omandada hea käeline osavus. Maarja käeline osavus on märkimisväärne kirurgia valdkonnas, kus tema tegevus tuleb väga loomulikult ja teadlikult. Spetsialiseerunud kirurgia kõrvale diagnoosib ta ka nii levinud, kui ka mitte nii levinuid sisehaiguseid.
 Maarja on osalenud 2017.a. ESAVS Ultrasonography I koolitusel ning 2019 .a.  ESAVS Radiology koolitusel. 
Väljaspool tööaega tegeleb Maarja koeraspordiga, harrastades huvitavat ja väljakutsuvat spordiala nagu on seda IGP.
Loe rohkem Dr
Dr Eliise Kohv

Loomaarst

Dr Eliise Kohv

Lõpetas Maaülikooli veterinaaria teaduskonna 2022 aastal ja sama aasta suvel alustas juba töötamist loomaarstina Fahle loomakliinikus. Õpingute ajal töötas ta mitu aastat loomaarsti assistendina, millest on tunda juba tema arvestatavat kogemustepagasit. Eliise haarab laialt lemmikloomade tervisemuresid ja panustab süvendatud diagnostikale ning on hakanud enim tundma huvi spetsialiseerumisele: kirurgia, anesteesia ja ultraheliuuringute valdkonnas. Töövälisel ajal pühendab ta end saalivõrkpalli ja rannavolle treeningutele, milles on tal juba loendamatu kogus võidukaid tulemusi.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad