Loomade kiirabikliinik

Loomade kiirabikliinik

Loomade Kiirabikliinik loodi Tallinnas  2010. aastal. Alates 2020. aasta maikuust tegutseme uues, spetsiaalselt meie vajadustele ehitatud hoones. Oleme kasvanud kogu Baltikumi suurimaks loomakliinikuks ning ühtlasi teerajajaks ja suunanäitajaks siinsel  veterinaaria maastikul. Kiirabikliinikus on alati au sees olnud loomade heaolu, väga hea klienditeenindus, pidev personali koolitamine ja meeskondlikult üksteise toetamine.
Ka väike meditsiiniline mure võib mõnikord muutuda ootamatult kiiret ning erakorralist tähelepanu vajavaks.
Pakume igapäevaselt lemmikloomadele erakorralist meditsiinilist abi, kompuutertomograafia uuringuid ning nende hindamist, teostame nii kergemaid kui ka raskemaid operatsioone kassidel, koertel ja teistel loomadel, sisehaiguste diagnoosimist ja ravi, ortopeedilisi konsultatsioone ja operatsioone, nina-, kurgu-, kõrvakirurgiat.
Töötajad meie kliinikus on suurte kogemustega. Veterinaarid täiendavad oma teadmisi iga aastastel koolitustel. Assistentide jaoks oleme ise loonud koolitusprogrammi.

Leiame lahenduse igale probleemile!

Kliiniku ees on klientidele parkimiskohad, vajalik on parkimiskell.
Ratastooliga liikujad saavad sisse kliiniku tagumisest uksest.

Võta maksmiseks rohkem aega!
Loe Placeti kohta.

Arvustused

Gerli M.

5

Hinnaklass on küll röögatu aga abi antakse kiiremini, kui erakorralise meditsiini osakonnas inimestele. Arstid teevad tööd pühendumisega ja suure hoolega.

E A

5

ANAPLASMOOS Koeratüdruk Bella jäi haigeks ja nõrgaks. Oksendas ja kõht lahti. Kartsin, et on mingi terava asja või kondi alla neelanud. Öösel nägin unes, et Bella värises krampides ja pidime kähku arstile minema. Kolmandal päeval kutsu ei söönud midagi, ikka oksendas ja siis läksime Loomade Kiirabisse Mustamäel, mis on avatud päeval ja öösel. Väga viisakas vastuvõtt, pole midagi sellist varem Eestis kogenud. Järjekorda polnud ja saime kohe arstile. Tehti vereproov, röntgen ja ultraheli. Selgus, et Bellal on puugihaigus anaplasmoos, mis on koertel kõige levinum puugihaigus. Kui seda ei ravi, loom sureb. Anaplasma nimeline parasiit, kes elab vere valgete liblede rakkudes, tapab organid, vere, närvid, tekitab tugeva kõhu-, lihase- ja liigesevalu. Pole sellest haigusest iial midagi kuulnud. Puuk võib nakatada ka inimese anaplasmaga. Aga loomalt inimesele edasi ei lähe. Ainult puugilt otse läheb inimesele. Bellale kirjutati antibiootikumi 20 päevaks ja paratsetamooli 10 päevaks. Läks hästi, kutsu sai diagnoosi ja ravi. Jääb elama. Polnud vaja kallist ja ebameeldivat lõikust. Arve oli 360e. Hea, et ikka läksime loomaarstile, professionaalne ja kiire ravi. Aitäh!

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  Avatud ööpäeva ringselt
 • Teisipäev
  Avatud ööpäeva ringselt
 • Kolmapäev
  Avatud ööpäeva ringselt
 • Neljapäev
  Avatud ööpäeva ringselt
 • Reede
  Avatud ööpäeva ringselt
 • Laupäev
  Avatud ööpäeva ringselt
 • Pühapäev
  Avatud ööpäeva ringselt

Töötajad

Dr Nadežda Kubetskis

Peaarst

Dr Nadežda Kubetskis

On Kiirabikliiniku peaarst. Ta lõpetas kooli aastal 2016 ning peale seda asus koheselt tööle Kiirabikliinikusse. Kooliajal töötas Nadežda 6 aastat assistendina Maxi loomakliinikus. Nadežda peamised huvialad on sisehaigused, ultraheli uuringud, erakorraliste probleemidega loomade ravi ning kirurgia.
Loe rohkem Dr
Dr Ain Starast

Juhatuse liige/Loomaarst

Dr Ain Starast

On Kiirabikliinikus üks asutajatest aastal 2010. Enne seda töötas Ain aastaid veterinaararstina. Aini peamisteks huvialadeks on tsütoloogia, ultraheliuuringud, nahaprobleemid ning loomade hammaste hindamine ning ravi. Ain on Kiirabikliinikus ka tööohutusspetsialist.
Loe rohkem Dr
Dr Enel Hakmann

Loomaarst

Dr Enel Hakmann

Töötas alates 1999. aastast Põllumajandus- ja Toiduametis loomatervise- ja heaoluosakonna peaspetsialistina, alates aastast 1998 tegeles ta suurloomade meditsiiniga. Viimased 10 aastat on ta tegelenud väikemäletsejate meditsiiniga. Kiirabikliinikusse asus Enel tööle aastal 2022. Tema peamisteks huvialadeks on pehmekoe kirurgia, erakorraliste probleemidega patsientide ravi ning loomade heaolu eest seismine.
Loe rohkem Dr
Dr Gundega Murniece

Loomaarst

Dr Gundega Murniece

On töötanud Kiirabikliinikus alates aastast 2021. Tema peamisteks huvialadeks on kasside erinevad haigused, erakorraliste patsientide ravi ning infektsioonhaigused. Gundega annab LBTU’s juba 3 aastat tudengitele infektsioonhaiguste loenguid.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad