Loomade kiirabikliinik
Loomade Kiirabikliinik loodi Tallinnas 2010. aastal. Alates 2020. aasta maikuust tegutseme uues, spetsiaalselt meie vajadustele ehitatud hoones. Oleme kasvanud kogu Baltikumi suurimaks loomakliinikuks ning ühtlasi teerajajaks ja suunanäitajaks siinsel veterinaaria maastikul. Kiirabikliinikus on alati au sees olnud loomade heaolu, väga hea klienditeenindus, pidev personali koolitamine ja meeskondlikult üksteise toetamine.
Ka väike meditsiiniline mure võib mõnikord muutuda ootamatult kiiret ning erakorralist tähelepanu vajavaks.
Pakume igapäevaselt lemmikloomadele erakorralist meditsiinilist abi, kompuutertomograafia uuringuid ning nende hindamist, teostame nii kergemaid kui ka raskemaid operatsioone kassidel, koertel ja teistel loomadel, sisehaiguste diagnoosimist ja ravi, ortopeedilisi konsultatsioone ja operatsioone, nina-, kurgu-, kõrvakirurgiat.
Töötajad meie kliinikus on suurte kogemustega. Veterinaarid täiendavad oma teadmisi iga aastastel koolitustel. Assistentide jaoks oleme ise loonud koolitusprogrammi.
Leiame lahenduse igale probleemile!
Kliiniku ees on klientidele parkimiskohad, vajalik on parkimiskell.
Ratastooliga liikujad saavad sisse kliiniku tagumisest uksest.
Võta maksmiseks rohkem aega!
Loe Placeti kohta.
Lahtiolekuajad
-
EsmaspäevAvatud ööpäeva ringselt
-
TeisipäevAvatud ööpäeva ringselt
-
KolmapäevAvatud ööpäeva ringselt
-
NeljapäevAvatud ööpäeva ringselt
-
ReedeAvatud ööpäeva ringselt
-
LaupäevAvatud ööpäeva ringselt
-
PühapäevAvatud ööpäeva ringselt
Töötajad
Kliiniku juhataja / peaadministraator
Elen Nurmetalu
COO Evidensia Baltics
Dr Valdeko Paavel
HR Business Partner, Baltics
Dita Donatella Henriette Kadak
Vanemarst
Dr Nadežda Kubetskis
Arvustused
Toomas Uibokand
5
Sai käidud seal oma 13,5a koeraga ca 2 kuud tagasi kui tal suht päevapäealt enesetunne väga kehvaks muutus. Peale röntgeneid ja koera uurimist pakuti koera elueaks max 2 nädalat, mis tundus sel hetkel ausalt öeldes väga optimistlik. Ja ega 3 päeva hiljem oma põhi loomakliinikus midagi paremat välja ei pakutud. Igastahes hetkeseisuga lippab ta veel suht rõõmsalt õue peal ringi. Tänud Kirke-Kaisale lootusetule loomale õigete ravimite määramise eest. Pildil seisev sõber. Hetkel on esialgsest diagnoosist möödas 8 kuud ja sõber on endiselt alles. Sööb, joob, hädasid suudab vajadusel 12+ tundi kinni hoida, lippab ringi ja vahest isegi hüppab diivani peale (enne ravikuuri algust mitu aastat ainult ronis diivanile). Vahepeal on ta ainult peaaegu kurdiks jäänud aga see teda väga ei sega (kuuleb vilistamist, plaksutamist ja jalutusketi kõlinat, mille peale ta väga rõõmsaks muutub). Hetkel tal vanuseks 14a ja ca 4 kuud. Esialgsest diagnoosist on nüüdseks möödas ca 1a ja 2 kuud.Sõber endiselt alles ja elab oma toredat koera elu. Viimase nädala jooksul jäi küll vasak tagajalg natuke nõrgemaks aga kerge massaaž mõned korrad päevas ja mure kadus. 2 korda päevas tahab ikka ca 2km jalutamist saada.
Katrin Gr
5
Meie pere on südamest tänulik Loomade Kiirabikliiniku arstidele, õdedele ja kogu personalile. Meie koer Pipi oli keerulises seisus olles kiirabis olema paar ööd ning ta sai professionaalset ja väga hoolivat abi. Oli tunda, et loomade heaolu läheb teile päriselt korda. Suur aitäh teie pühendunud töö, hoolivuse ja toetuse eest sellel raskel hetkel. ❤️
Crystall Dancer
5
Soovime väljendada suurt tänu kogu kliiniku meeskonnale professionaalsuse, kiire reageerimise ja hoolivuse eest! Meie kass Nala võeti erakorraliselt vastu kahel korral väga raskes seisundis, ta stabiliseeriti kiiresti ning kohe alustati vajaliku raviga. Eriline tänu arstile, kes tuli öösel kohale, et teha operatsioon ja kompuutertomograafia (KT) – see näitab tõelist pühendumust oma tööle ja suurt vastutust loomade elu eest. Igas etapis tundsime toetust, tähelepanu ja siirast soovi aidata. Tänu teie suurepärasele meeskonnatööle, teadmistele ja inimlikule suhtumisele sai meie Nala võimaluse paraneda. Aitäh teile meie lemmiku elu päästmise eest. Teete väga olulist ja hindamatut tööd!
Kristiina Kolk
5
Kogu kollektiiv oli väga meeldiv ja sõbralik. Saime abi ja oleme teile südamest tänulikud! Tänu teile saavad päästetud paljude sõprade elud ning see on imeline, et on olemas kiirabi ka loomade jaoks.