Viimsi Loomakliinik

Viimsi Loomakliinik

Viimsi Loomakliinik on tegutsenud aastast 2002. Alates aprillist 2019 avas kliinik uksed uutes ja avarates ruumides Viimsi Äritares. Meie kliinikus saavad abi kassid ja koerad, alates vaktsineerimisest kuni päevakirurgiani. Meie statsionaaris  saavad loomad viibida turvalistes soojades puurides arstide ja kogenud assistentide valvsa pilgu all.
Kliinikus on olemas vajalik aparatuur, et teostada  ultraheliuuringuid, röntgenülesvõtteid, vere- ja uriini analüüse, hambaravi potseduure s.h. hambaröntgen ja kohapealseid mikroskoopilisi ning tsütoloogilisi uuringuid. 
Kogu kliiniku personal annab endast parima, et Teie lemmikloom oleks terve ja rõõmus!

Parkimiseks kliiniku klientidele on Viimsi Äritare ees kaks parkimiskohta. Parkimine on kliendile tasuta.

Vaata rohkem: viimsikliinik.ee

Arvustused

Meelis Võsu

5

Väga siirad ja hoolivad spetsialistid! Suurim rõõm on alati näha, kui hästi nad meie neljajalgsetesse suhtuvad. Oleme ka kurva lõpuga perioodi nende juures läbi teinud ja kui arstil ka pisarad silmas, siis see näitab, kui hingega nad asja juures on. Soovitan väga!

Raul Saidla

5

Heade arstidega kohalik loomakliinik, reageerivad kiiresti ja annavad mõistlikku tagasisidet!

Erika Niitsoo

5

Olen seal püsiklient olnud paar aastat ja veterinaarid on alati väga toredad ja professionaalsed. Mu koer läheb hea meelega sinna, sest teab, et saab seal maiustusi ja palju kiitust.

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Katrin Leola

Juhataja/assistent

Katrin Leola

Katrin on Viimsi Loomakliinikus töötanud aastast 2007. Katrinit paeluvad kõige enam sisekirurgia, anesteesia ja erakorralisemad väljakutsed. Aastast 2022 on Katrin Viimsi Loomakliiniku juhataja. Kodus toovad igapäeva rutiinist välja vahvad bullterjerid.
Loe rohkem Katrin
Dr Egle Juursalu

Loomaarst (üldarst)

Dr Egle Juursalu

Egle lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2016 aastal. Juba kooli ajal töötas assistendina loomakliinikus, peale kooli lõppu loomaarstina. Viimsi Loomakliiniku meeskonnaga liitus septembris 2021 aastal. Eelkõige meeldivad talle sisehaigused, kuid vajadusel tegeleb kõigega. Erialaselt proovib ennast igal võimalusel täiendada. Kogu elu on teda saatnud loomad. Hetkel teevad kodus krutskeid kaks kiisupoissi - Tiger Ping ja Rogue
Loe rohkem Dr
Dr Elo Võõsa

Loomaarst (üldarst, kirurgia)

Dr Elo Võõsa

Elo alustas arstina tööd koheselt peale ülikooli lõpetamist 1997 aastal. Viimsi Loomakliinikuga liitus ta 2007. Tema hobiks on erinevad koeraspordialad ja reisimine. Kodus on tema kaaslasteks vahvad jack russell'i terjerid ja saksa lambakoer
Loe rohkem Dr
Dr Darja Širokova

Loomaarst (üldarst, üldkirurgia, dermatoloogia/stomatoloogia)

Dr Darja Širokova

Darja lõpetas Eesti Maaülikooli 2010 aastal. Ta on enda teadmisi iga-aastaselt täiendandanud erinevatel koolitustel ja seminaridel. Kõige suuremat huvi tunneb stomatoloogia, dermatoloogia ja anesteesia vastu. Darja teostab Viimsi Loomakliinikus kvaliteetset suuõõne hambakivi/katu puhastust, suusiseseid röntgenülesvõtteid ja erineva raskusastmega hammaste kirurgilisi eemaldusi.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad