Viimsi Loomakliinik

Viimsi Loomakliinik

Arvustused

Meelis Võsu

5

Väga siirad ja hoolivad spetsialistid! Suurim rõõm on alati näha, kui hästi nad meie neljajalgsetesse suhtuvad. Oleme ka kurva lõpuga perioodi nende juures läbi teinud ja kui arstil ka pisarad silmas, siis see näitab, kui hingega nad asja juures on. Soovitan väga!

Arne Kaasik

5

Soovitan :) Vastuvõtt ja arst väga asjalikud :)

Erika Niitsoo

5

Olen seal püsiklient olnud paar aastat ja veterinaarid on alati väga toredad ja professionaalsed. Mu koer läheb hea meelega sinna, sest teab, et saab seal maiustusi ja palju kiitust.

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Katrin Leola

Juhataja/assistent

Katrin Leola

Katrin on Viimsi Loomakliinikus töötanud aastast 2007. Katrinit paeluvad kõige enam sisekirurgia, anesteesia ja erakorralisemad väljakutsed. Aastast 2022 on Katrin Viimsi Loomakliiniku juhataja. Kodus toovad igapäeva rutiinist välja vahvad bullterjerid.
Loe rohkem Katrin
Dr Maarja Turnas

Loomaarst

Dr Maarja Turnas

Dr. Maarja Turnas lõpetas Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini eriala 2022 aastal. Samal aastal läbis ta aastase väljaõppe väikeloomade sisehaiguste valdkonnas (IEVS). Loomakliinikus alustas praktilist tööd juba 2018 aastal. Iga aastaselt osaleb loomaarst eestisisestel ja rahvusvahelistel koolitustel. Loomaarsti kireks on gastroenteroloogia ja ultraheli. Vabal ajal tegeleb ettevõtlusega, matkamise ja sportimisega.
Loe rohkem Dr
Dr Egle Juursalu

Loomaarst (üldarst)

Dr Egle Juursalu

Egle lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2016 aastal. Juba kooli ajal töötas assistendina loomakliinikus, peale kooli lõppu loomaarstina. Viimsi Loomakliiniku meeskonnaga liitus septembris 2021 aastal. Eelkõige meeldivad talle sisehaigused, kuid vajadusel tegeleb kõigega. Erialaselt proovib ennast igal võimalusel täiendada. Kogu elu on teda saatnud loomad. Hetkel teevad kodus krutskeid kaks kiisupoissi - Tiger Ping ja Rogue
Loe rohkem Dr
Dr Elo Võõsa

Loomaarst (üldarst, kirurgia)

Dr Elo Võõsa

Elo alustas arstina tööd koheselt peale ülikooli lõpetamist 1997 aastal. Viimsi Loomakliinikuga liitus ta 2007. Tema hobiks on erinevad koeraspordialad ja reisimine. Kodus on tema kaaslasteks vahvad jack russell'i terjerid ja saksa lambakoer
Loe rohkem Dr
Meie töötajad