Viimsi Loomakliinik

Viimsi Loomakliinik

Millega arvestada kliinikusse pöördumisel.

Kassidele on oluline varjumine, mistõttu kasuta loomaga tulles mugavat puuri, mis kata ka väljast kodulõhnalise lina või tekiga. 

Ära aseta kassi puuri kliinikus põrandale, vaid toolile, lauale või hoia süles. Nii vähendada looma stressi ja hirmu.

Koer transpordi kliinikusse, kas oma puuris või hoia lühikese rihma otsas ning tähelepanu suunamiseks või premeerimiseks võta talle kaasa maiuseid. 

Ära lase koeral liikuda teiste kliinikus olevate loomade isiklikku ruumi.

Operatsiooniks valmistumine.

Enne narkoosi peab lemmikloom olema söömata. Söömata oleku aeg sõltub tema liigist, vanusest ja tervislikust seisundist.
 – Koer, terve: 8 tundi
 – Kass, terve: 6 tundi
 – Kutsikad (alla 4 kuu): 3–4 tundi
 – Kutsikad (4–7 kuud): 4–6 tundi
 – Küülikud ja närilised ja linnud ei tohi olla söömata

Vastavalt Teie lemmiku haigusele või tervislikust seisundist lähtuvalt võib vajalik paastuaeg erineda eespool nimetatust, mistõttu täpsustage söömata oleku aeg enne igat protseduuri oma loomaarstiga. 

Vesi peab olema vabalt kättesaadav.

Põieprobleemidega pöördumisel:

Hoidke lemmikloom enne vastuvõtule tulekut kolm kuni neli tundi urineerimata. Vajadusel steriilse uriiniproovi võtmiseks ja põie uurimiseks peab põis olema täis. 

Sisehaiguste ja muude vaevustega patsiendid:

Soovitame täiskasvanud ja tervetel lemmikloomadel enne vereproovi andmist või ultraheliuuringu tegemist olla 12 tundi söömata. 

Sõltuvalt Teie lemmiklooma tervislikust seisundist võib paastuaeg erineda eelnevast, mistõttu mistõttu täpsustage söömata oleku aeg enne igat protseduuri oma loomaarstiga. Värske vesi peab olema kogu aeg kättesaadav.

Info.

-Lemmikloom peab kliinikusse tulles olema võimalikult puhas ja kuiv ning kindlasti laske tal enne operatsioonile minekut tühjendada enda põis ja soolestik. 

-Operatsiooni tegemiseks peab lemmikloom olema heas tervislikus seisundis. Palume teil võtta koheselt kliinikuga ühendust, kui lemmiku enesetunne enne operatsioonipäeva muutub.

-Kui lemmikloom saab pidevalt ravimeid, võtke aja broneerimiseks ühendust telefoni teel, et saada juhised ravimite manustamiseks proovivõtu päeval. 

-Kui lemmikloom saab regulaarselt ravimeid ja tekib ootamatu haigestumine, võtke vastuvõtule tulles kaasa loomale regulaarselt antavate ravimite nimetuste ja doosidega raviplaan. 

-Samuti võib arst soovida infot looma vaktsineerimise ja ussitõrje tegemise osas. 

-Kui Teie loomal esineb allergiaid ravimite, toidumaterjali vms osas, jagage seda infot kindlasti oma loomaarstiga.

Makseviisid.

Meil võite maksta sularahas ja kõige levinumate maksekaartidega. 

Arvustused

Meelis Võsu

5

Väga siirad ja hoolivad spetsialistid! Suurim rõõm on alati näha, kui hästi nad meie neljajalgsetesse suhtuvad. Oleme ka kurva lõpuga perioodi nende juures läbi teinud ja kui arstil ka pisarad silmas, siis see näitab, kui hingega nad asja juures on. Soovitan väga!

Erika Niitsoo

5

Olen seal püsiklient olnud paar aastat ja veterinaarid on alati väga toredad ja professionaalsed. Mu koer läheb hea meelega sinna, sest teab, et saab seal maiustusi ja palju kiitust.

Arne Kaasik

5

Soovitan :) Vastuvõtt ja arst väga asjalikud :)

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

  • Esmaspäev
    09:00 ­- 19:00
  • Teisipäev
    09:00 ­- 19:00
  • Kolmapäev
    09:00 ­- 19:00
  • Neljapäev
    09:00 ­- 19:00
  • Reede
    09:00 ­- 19:00
  • Laupäev
    Suletud
  • Pühapäev
    Suletud

Töötajad

Katrin Leola

Juhataja/assistent

Katrin Leola

Katrin on Viimsi Loomakliinikus töötanud aastast 2007. Katrinit paeluvad kõige enam sisekirurgia, anesteesia ja erakorralisemad väljakutsed. Aastast 2022 on Katrin Viimsi Loomakliiniku juhataja. Kodus toovad igapäeva rutiinist välja vahvad bullterjerid.
Loe rohkem Katrin
Dr Maarja Turnas

Loomaarst

Dr Maarja Turnas

Dr. Maarja Turnas lõpetas Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini eriala 2022 aastal. Samal aastal läbis ta aastase väljaõppe väikeloomade sisehaiguste valdkonnas (IEVS). Loomakliinikus alustas praktilist tööd juba 2018 aastal. Iga aastaselt osaleb loomaarst eestisisestel ja rahvusvahelistel koolitustel. Loomaarsti kireks on gastroenteroloogia ja ultraheli. Vabal ajal tegeleb ettevõtlusega, matkamise ja sportimisega.
Loe rohkem Dr
Dr Egle Juursalu

Loomaarst (üldarst)

Dr Egle Juursalu

Egle lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2016 aastal. Juba kooli ajal töötas assistendina loomakliinikus, peale kooli lõppu loomaarstina. Viimsi Loomakliiniku meeskonnaga liitus septembris 2021 aastal. Eelkõige meeldivad talle sisehaigused, kuid vajadusel tegeleb kõigega. Erialaselt proovib ennast igal võimalusel täiendada. Kogu elu on teda saatnud loomad. Hetkel teevad kodus krutskeid kaks kiisupoissi - Tiger Ping ja Rogue
Loe rohkem Dr
Dr Elo Võõsa

Loomaarst (üldarst, kirurgia)

Dr Elo Võõsa

Elo alustas arstina tööd koheselt peale ülikooli lõpetamist 1997 aastal. Viimsi Loomakliinikuga liitus ta 2007. Tema hobiks on erinevad koeraspordialad ja reisimine. Kodus on tema kaaslasteks vahvad jack russell'i terjerid ja saksa lambakoer
Loe rohkem Dr
Meie töötajad