Viimsi Loomakliinik

Viimsi Loomakliinik

Töötajad

Katrin Leola

Juhataja/assistent

Katrin Leola

Katrin on Viimsi Loomakliinikus töötanud aastast 2007. Katrinit paeluvad kõige enam sisekirurgia, anesteesia ja erakorralisemad väljakutsed. Aastast 2022 on Katrin Viimsi Loomakliiniku juhataja. Kodus toovad igapäeva rutiinist välja vahvad bullterjerid.
Loe rohkem Katrin
Dr Maarja Turnas

Loomaarst

Dr Maarja Turnas

Dr. Maarja Turnas lõpetas Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini eriala 2022 aastal. Samal aastal läbis ta aastase väljaõppe väikeloomade sisehaiguste valdkonnas (IEVS). Loomakliinikus alustas praktilist tööd juba 2018 aastal. Iga aastaselt osaleb loomaarst eestisisestel ja rahvusvahelistel koolitustel. Loomaarsti kireks on gastroenteroloogia ja ultraheli. Vabal ajal tegeleb ettevõtlusega, matkamise ja sportimisega.
Loe rohkem Dr
Dr Egle Juursalu

Loomaarst (üldarst)

Dr Egle Juursalu

Egle lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2016 aastal. Juba kooli ajal töötas assistendina loomakliinikus, peale kooli lõppu loomaarstina. Viimsi Loomakliiniku meeskonnaga liitus septembris 2021 aastal. Eelkõige meeldivad talle sisehaigused, kuid vajadusel tegeleb kõigega. Erialaselt proovib ennast igal võimalusel täiendada. Kogu elu on teda saatnud loomad. Hetkel teevad kodus krutskeid kaks kiisupoissi - Tiger Ping ja Rogue
Loe rohkem Dr
Dr Elo Võõsa

Loomaarst (üldarst, kirurgia)

Dr Elo Võõsa

Elo alustas arstina tööd koheselt peale ülikooli lõpetamist 1997 aastal. Viimsi Loomakliinikuga liitus ta 2007. Tema hobiks on erinevad koeraspordialad ja reisimine. Kodus on tema kaaslasteks vahvad jack russell'i terjerid ja saksa lambakoer
Loe rohkem Dr
Dr Darja Širokova

Loomaarst (üldarst, üldkirurgia, dermatoloogia/stomatoloogia)

Dr Darja Širokova

Darja lõpetas Eesti Maaülikooli 2010 aastal. Ta on enda teadmisi iga-aastaselt täiendandanud erinevatel koolitustel ja seminaridel. Kõige suuremat huvi tunneb stomatoloogia, dermatoloogia ja anesteesia vastu. Darja teostab Viimsi Loomakliinikus kvaliteetset suuõõne hambakivi/katu puhastust, suusiseseid röntgenülesvõtteid ja erineva raskusastmega hammaste kirurgilisi eemaldusi.
Loe rohkem Dr
Anne Karja

Assistent

Anne Karja

Anne on töötanud Viimsi Loomakliinikus assistendina juba aastast 2009. Kõige rohkem pakub huvi assisteerida erinevatel operatsioonidel ja hambaprotseduuridel. Kodus on kolm koera ja kass. Anne harrastab koertega erinevaid spordialasid - veosport ja hurtade maastikujooks. Huvideks matkamine looduses ja fotograafia. 
Loe rohkem Anne
Katre Viilmaa

Assistent

Katre Viilmaa

Katre on Viimsi Loomakliinikus töötanud 2021 aasta lõpust. Katre on läbinud loomamassööri õppe ja omab sellealast kutsetunnistust. Lapsest saati on tema suureks hobiks olnud hobused. Kodus rõõmustab teda üks vahva corgi ja tallis isiklik hobune.
Loe rohkem Katre
Liisa Väli

Assistent

Liisa Väli

Liisa alustas Viimsi loomakliinikus tööd 2022 sügisest. Tema enda koerte erinevad tervisemured ja kogemused tõid ta assistendi töö juurde,et aidata ka teiste lemmikuid. Kodus rõõmustavad Liisat kaks pisikest koera, chihuhaua ja väike brabandi grifoon. 
Loe rohkem Liisa
Lilian Pajulaid

Administraator

Lilian Pajulaid

Viimsi Loomakliiniku perega liitus 2023 aasta algusest. Tema kodus on alati olnud koerad. Kodus on 3 bostoni terjerit ja 1 bokser, lapsepõlvekodus olid kassid ja hamstrid. Töö kliinikus  meeldib talle, sest siin töötavad suure empaatiavõimega inimesed. Lilian on tegelenud ligi 30 aastat bostoni terjerite aretusega.
Loe rohkem Lilian