Timmu Loomakliinik

Timmu Loomakliinik

Hinnakiri

Timmu loomakliiniku hinnad

 • Loomaarsti vastuvõtt

  44

 • Loomaarsti vastuvõtt samal visiidil iga järgneva loomaga

  22

 • Küüntelõikus

  20

 • Isase kassi kastreerimine

  Alates 120€

  120

 • Emase kassi steriliseerimine

  Alates 200€

  200

 • NB! Orienteeruva ravieelarve esitab loomaarst peale patsiendi ülevaatust.

Arvustused

M Randmaa

4

Meil oli väga raske käik, mis jäi sõbrakesele viimaseks. Ometi tunnetasime hoolivust ja meie valusad hetked tehti nii talutavaks kui võimalik.

Kadri Kender

5

Käisin oma käitumishäirega kutsuga küünte lõikusel ja arstikonsultatsioonil. Väga professionaalne lähenemine ja toredad arstid-assistendid. Erilised kiidusõnad Dr Laura Talvingule!

Karin Raie

5

Sealt saad alati abi. Kui koduloom on hädas, helista ainult. 😊

Elo Sein

5

Väga toredad ja abivalmis arstid.

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Evelin Kubo

Kliiniku juhataja

Evelin Kubo

Ma ei ei pelga raskusi, olen julgemapoolne ning uuendusmeelne. Kus võimalik, kasutan uusi asju ja võimalusi. Minu eesmärgiks on arendada meie  fantastilist meeskonda, kes töötab südamega ning ravib teadmistega. Luua neile parimad võimalused nende arenguks, patsentide ravimiseks ja heaoluks.
Loe rohkem Evelin
Dr Kairi Lüüs

Loomaarst

Dr Kairi Lüüs

Olen üsna klassikaline näide, kes väikese tüdrukuna, kõiki loomi aidata proovides, soovis suurena saada loomaarstiks ja selle ka täide viis. Aastal 2011, peale ülikooli lõpetamist, alustasin tööd Loomade Kiirabikliinikus, kus õnnestus aastatega saada väga palju kogemusi nii sisehaiguste kui ka kirurgia alal. Timmu kliinikus olen alates aastast 2017 ning tegelen põhiliselt onkoloogia ja ka keemiaravi võimalustega, samuti üldiste sisehaigustega. Kirurgia osas teostan erinevaid moodustiste operatsioone ja muud igapäeva pehmekoe kirurgiat. Onkoloogia kõrval on alati südamelähedane ka erakorraline meditsiin, seega aeg-ajalt ikka üritan mõne väikese vahetuse teha ka kiirabikliinikus. Tööst vabaaja sisustavad põhiliselt kaks pisikest tütart ning kui vähegi mahti meeldib mulle väga reisida ja üldiselt looduses viibida. Kodus aitab stressi maandada ka armas punane kass.
Loe rohkem Dr
Dr Laura Talving

Loomaarst

Dr Laura Talving

Alustasin loomaarsti tööd Kiirabikliinikus, kust oma esimese tööpäeva lõpus läksin koju vastsündinud kutsikaga, keda kutsikate ema peres ei soovitud. Tänaseks on ta suur ja vahva koerapoiss ja meie pere üliarmas liige koos veel ühe suurema keerulise lapsepõlvega kutsaga ja loomade päästeorganisatsiooni lehelt leitud maailma lahedaima musta kiisuvolaskiga! Timmu kliinikus töötan juba seitsmendat aastat. Üldarstina tuleb tegeleda ikka peaaegu kõigega, aga neuroloogiale kuulub mu süda. On olnud võimalust ja õnne seda ka pisut süvendatult õppida ja oi, seda peab jätkama! “One should always follow the butterflies in its gut…!
Loe rohkem Dr
Dr Liisa Siir

Loomaarst

Dr Liisa Siir

Alustasin loomaarstina tööd 2016ndal aastal Loomade Kiirabikliinikus, kus alustava arstina nägin lühikese aja jooksul väga palju - traumadest ja äkkhaigestumistest krooniliste vaevusteni. 2018nda aasta suvest liitusin Timmu Loomakliiniku suurepärase meeskonnaga. Mind võib leida operatsioonisaalist või sisehaiguste plaani koostamast, kuid vähemtähtsaks ei pea kindlasti ka rutiinset vaktsineerimisvisiiti. Minu lähimate plaanide hulka kuulub enese täiendamine piltdiagnostika valdkonnas. Minu ellu on kuulunud loomad, kelle mõistmiseks olen pidanud palju avastama ka enda kohta. Olgu selleks teismeliseeas saadud tujukas hobune või hetkel kodus absurditeatrit korraldav, kuid südamelt suur Nova Scotia Retriiver.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad