Rakvere loomakliinik

Rakvere loomakliinik

Täna: Suletud

Töötajad

Dr Kadri Allika

Loomaarst, juhataja

Dr Kadri Allika

Kadri töötab kliinikus 2011. aastast ja on Rakvere Loomakliiniku juhataja.  Kadri peamised huvialad on stomatoloogia, dermatoloogia ja sisehaigused. Kliinikus ongi just tema spetsialiseerunud koerte ja kasside suuprobleemidele. Kodus ootavad teda kuldne retriiver Smith ja kass Smellikät. Vabal ajal leiab Kadri köögist, katsematas mõnda uut retsepti või vana klassikat. Perega veedetud aeg on tema jaoks hindamatu.
Loe rohkem Dr
Dr Valdeko Paavel

Juhatuse liige

Dr Valdeko Paavel

Dr Maris Rüü

Loomaarst

Dr Maris Rüü

Maris töötab kliinikus alates 2018. aastast. Marise huvi on sisehaigused – täpsemalt endokrinoloogia ja kirurgia. Kliinikus ei pääse mitte üks kass Marisest mööda ilma paide ja kaisutamiseta. Talle meeldivad kõik kassid! Kodus ootavad teda koerad Maks, Memphis ja Lucy ning kass Iris. Kui Marisel kahe lapse ja maatööde kõrvalt vaba aega tekib, siis tegeleb ta meeleldi käsitöö ja joonistamisega. Samuti meeldib talle lemmiklooma teemalisi koolitusi läbi viia.
Loe rohkem Dr
default avatar

Loomaarst

Dr Polina Spasovska

Anni Eimpalu

Assistent

Anni Eimpalu

Anni töötab kliinikus alates 2019. aastast. Anni assisteerib enamasti suuprotseduuridel ja operatsioonidel ning kõiges milles arstid parasjagu abi vajavad. Loomadega töötamise maitse sai ta suhu, kui töötas Austraalias veisefarmis. Anni suurimaks kireks on reisimine ja kuna tal endal lemmiklooma pole, siis proovib ta igal reisil vähemalt ühe kohaliku koera leida, keda nunnutada. Erilist tähelepanu saavad temalt kõik taksid.
Loe rohkem Anni
Janne Ilves

Assistent

Janne Ilves

Janne töötab kliinikus alates 2013. aastast. Janne tervitab suure naeratusega kõiki patsiente ja võtab nad vastu. Samuti registreerib ta arsti vastuvõtuaegu ning nõustab kliente. Kõige selle sagina kõrvalt tegeleb ta ka ravimite, lemmikloomatoitude ja kliinikule kõige vajaliku tellimisega. Kodus ootavad teda koerad Zara, Ella, Bara ja Mary ning kass nimega Muu. Vabal ajal meeldib talle tegeleda koeraspordi, käsitöö ja lugemisega. Heameelega teeb ta ka näpud mullaseks. Samuti on tema huviks erinevate kodulindude kasvatamine.
Loe rohkem Janne
default avatar

Abiline

Maibrit Toome

Kristi Pastimäe (lapsehoolduspuhkusel)

Assistent

Kristi Pastimäe (lapsehoolduspuhkusel)

Kristi töötab kliinikus alates 2018. aastast. Kristi assisteerib arste kõiges milles parasjagu abi vaja on. Samuti operatsioonidel ja suuprotseduuridel ning vajadusel tegeleb ta ka ravimite, lemmikloomatoitude ja tarvikute tellimise ja sisestamisega. Kodus ootab teda kass Messi. Kui vaba aeg kodus diivanil lõõgastavaid filme ja seriaale vaadates on veedetud, siis võib leida Kristi jalutamas, jalgrattaga sõitmas või hoopis suusatamas. Suurima heameelgea käib ta ka teatris ning kinos.
Loe rohkem Kristi