Rakvere loomakliinik

Rakvere loomakliinik

Täna: 09:00 ­- 19:00

Arvustused

Liubov Elupova

5

Väga lahked ja tähelepanelikud arstid ja õed. Minu koer tuleb iga kord väga hea meelega tagasi. Tänan teid hämmastava töö eest, mida te teete!

Jaanika Mändla

5

Väga sõbralik ja abivalmis teenindus. Saime kiirelt abi. Ainult kiidusõnad

Petrik Mõttus

5

Lemmiku eest hoolitakse , hea teenindus. Tänud tohtrile

Valentina Semjonov

5

Väga meeldiv teenindus. Olen kasutanud seda pidevalt, kui kodu loomadega midagi juhtunud. Olen väga tänulik, et minu Nurr paranes tänu neile ja jälle õnnelik ja jookseb ja mängib.Suur suur tänu kollektiivide.

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

 • Esmaspäev
  09:00 ­- 19:00
 • Teisipäev
  09:00 ­- 19:00
 • Kolmapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Neljapäev
  09:00 ­- 19:00
 • Reede
  09:00 ­- 19:00
 • Laupäev
  Suletud
 • Pühapäev
  Suletud

Töötajad

Dr Kadri Allika

Loomaarst, juhataja

Dr Kadri Allika

Kadri töötab kliinikus 2011. aastast ja on Rakvere Loomakliiniku juhataja.  Kadri peamised huvialad on stomatoloogia, dermatoloogia ja sisehaigused. Kliinikus ongi just tema spetsialiseerunud koerte ja kasside suuprobleemidele. Kodus ootavad teda kuldne retriiver Smith ja kass Smellikät. Vabal ajal leiab Kadri köögist, katsematas mõnda uut retsepti või vana klassikat. Perega veedetud aeg on tema jaoks hindamatu.
Loe rohkem Dr
Dr Valdeko Paavel

Juhatuse liige

Dr Valdeko Paavel

Dr Maris Rüü

Loomaarst

Dr Maris Rüü

Maris töötab kliinikus alates 2018. aastast. Marise huvi on sisehaigused – täpsemalt endokrinoloogia ja kirurgia. Kliinikus ei pääse mitte üks kass Marisest mööda ilma paide ja kaisutamiseta. Talle meeldivad kõik kassid! Kodus ootavad teda koerad Maks, Memphis ja Lucy ning kass Iris. Kui Marisel kahe lapse ja maatööde kõrvalt vaba aega tekib, siis tegeleb ta meeleldi käsitöö ja joonistamisega. Samuti meeldib talle lemmiklooma teemalisi koolitusi läbi viia.
Loe rohkem Dr
Anni Eimpalu

Assistent

Anni Eimpalu

Anni töötab kliinikus alates 2019. aastast. Anni assisteerib enamasti suuprotseduuridel ja operatsioonidel ning kõiges milles arstid parasjagu abi vajavad. Loomadega töötamise maitse sai ta suhu, kui töötas Austraalias veisefarmis. Anni suurimaks kireks on reisimine ja kuna tal endal lemmiklooma pole, siis proovib ta igal reisil vähemalt ühe kohaliku koera leida, keda nunnutada. Erilist tähelepanu saavad temalt kõik taksid.
Loe rohkem Anni
Meie töötajad