Otsime arsti - Viimsi loomakliinik

Otsime arsti - Viimsi loomakliinik

Viimsi Loomakliinik otsib oma meeskonda usinat ja pühendunud loomaarsti, kes oleks valmis panustama meie patsientide tervise ja heaolu tagamisse ning liituma meie sõbraliku ja professionaalse meeskonnaga. Oleme uhked selle üle, et oleme rohkem kui lihtsalt loomakliinik – oleme osa Viimsi kogukonnast ning toetame kohalikke loomaomanikke nende lemmikute eest hoolitsemisel.


Sinult ootame head koostöö – ja suhtkusoskust, head pingetaluvust. Meie meeskond toimib tihedas koostöös ning patsientidega suhtlemine on ülioluline. Ootame, et oskaksite suhelda selgelt ja empaatiliselt nii kolleegide kui ka klientidega.

Meie pakume toetavat ja meeldivat töökeskkonda, kus hindame meeskonnatööd ning omavahelist toetust. Pakume head erialast tuge ja võimalusi erialaseks arenguks. Samuti on meil suurepärasel tasemel assistendid.


Osana IVC Evidensiast saame pakkuda Teile mitmeid eeliseid nagu näiteks pidevad erialased koolitused, koolituskeskkond Learning Hub, ettevõtte siseselt palju eraialaspetsialiste ja parima tehnikaga varustatud loomakliinikud.

Kui olete motiveeritud, entusiastlik ja soovite panustada loomade heaolusse ning olla osa meie tulemuslikust meeskonnast, siis ootame teie CV-d aadressile katrin.leola@evidensia.ee. Lisaküsimuste korral võtke julgelt ühendust telefonil +372 600 6675.

Loomaarstina saate anda oma panuse loomade tervise parandamisse ning olla oluliseks osaks meie kogukonnast. Liituge Viimsi Loomakliiniku meeskonnaga juba täna!


Viimsi Loomakliinik

Töötame südamega, ravime teadmisega.