Västriku loomakliinik

Västriku loomakliinik

Täna: 09:00 ­- 19:00

Millega arvestada kliinikusse pöördumisel.

Kassidele on oluline varjumine, mistõttu kasuta loomaga tulles mugavat puuri, mis kata ka väljast kodulõhnalise lina või tekiga. 

Ära aseta kassi puuri kliinikus põrandale, vaid toolile, lauale või hoia süles. Nii vähendada looma stressi ja hirmu.

Koer transpordi kliinikusse, kas oma puuris või hoia lühikese rihma otsas ning tähelepanu suunamiseks või premeerimiseks võta talle kaasa maiuseid. 

Ära lase koeral liikuda teiste kliinikus olevate loomade isiklikku ruumi.

Operatsiooniks valmistumine.

Enne narkoosi peab lemmikloom olema söömata. Söömata oleku aeg sõltub tema liigist, vanusest ja tervislikust seisundist.
 – Koer, terve: 8 tundi
 – Kass, terve: 6 tundi
 – Kutsikad (alla 4 kuu): 3–4 tundi
 – Kutsikad (4–7 kuud): 4–6 tundi
 – Küülikud ja närilised ja linnud ei tohi olla söömata

Vastavalt Teie lemmiku haigusele või tervislikust seisundist lähtuvalt võib vajalik paastuaeg erineda eespool nimetatust, mistõttu täpsustage söömata oleku aeg enne igat protseduuri oma loomaarstiga. 

Vesi peab olema vabalt kättesaadav.

Põieprobleemidega pöördumisel:

Hoidke lemmikloom enne vastuvõtule tulekut kolm kuni neli tundi urineerimata. Vajadusel steriilse uriiniproovi võtmiseks ja põie uurimiseks peab põis olema täis. 

Sisehaiguste ja muude vaevustega patsiendid:

Soovitame täiskasvanud ja tervetel lemmikloomadel enne vereproovi andmist või ultraheliuuringu tegemist olla 12 tundi söömata. 

Sõltuvalt Teie lemmiklooma tervislikust seisundist võib paastuaeg erineda eelnevast, mistõttu mistõttu täpsustage söömata oleku aeg enne igat protseduuri oma loomaarstiga. Värske vesi peab olema kogu aeg kättesaadav.

Info.

-Lemmikloom peab kliinikusse tulles olema võimalikult puhas ja kuiv ning kindlasti laske tal enne operatsioonile minekut tühjendada enda põis ja soolestik. 

-Operatsiooni tegemiseks peab lemmikloom olema heas tervislikus seisundis. Palume teil võtta koheselt kliinikuga ühendust, kui lemmiku enesetunne enne operatsioonipäeva muutub.

-Kui lemmikloom saab pidevalt ravimeid, võtke aja broneerimiseks ühendust telefoni teel, et saada juhised ravimite manustamiseks proovivõtu päeval. 

-Kui lemmikloom saab regulaarselt ravimeid ja tekib ootamatu haigestumine, võtke vastuvõtule tulles kaasa loomale regulaarselt antavate ravimite nimetuste ja doosidega raviplaan. 

-Samuti võib arst soovida infot looma vaktsineerimise ja ussitõrje tegemise osas. 

-Kui Teie loomal esineb allergiaid ravimite, toidumaterjali vms osas, jagage seda infot kindlasti oma loomaarstiga.

Makseviisid.

Meil võite maksta sularahas ja kõige levinumate maksekaartidega. 

Arvustused

Kersti Särgava

5

Külastus lõppes kahjuks kurvalt, minu taksipreili, kes 7 päeva pärast oleks 10-aastaseks saanud, jäigi minust sinna, sest tema haigus oli ravimatu. Aitäh dr Egle Juursalule, kes oli nii südamlik ja armas ja andis mulle Marthakesega aega hüvasti jätta.

Astra Schults

5

Lemmiklooma terviseseisundit selgitatakse omanikule üksikasjalikult. Vajadusel suunatakse lisakonsultatsiooniks edasi. Suhtumine nii lemmikusse kui omanikku on hooliv ja hoolitsev.

Jaak Murumaa

5

Saab kiiresti abi . Ja on parim loomakliinik . Arstid on ka seal sõbralikud . Seletavad kõik hästi ära

Merle Jõekeerd

5

Koer sai lõpuks abi. Aitäh dr. Kristiina Jürgens- väga sõbralik, süvenev ja asjalik arst!

Põhineb Google'i arvustustel

Lahtiolekuajad

  • Esmaspäev
    09:00 ­- 19:00
  • Teisipäev
    09:00 ­- 19:00
  • Kolmapäev
    09:00 ­- 19:00
  • Neljapäev
    09:00 ­- 19:00
  • Reede
    09:00 ­- 19:00
  • Laupäev
    Suletud
  • Pühapäev
    Suletud

Töötajad

Airi Mölter

Juhataja/vanemassistent

Airi Mölter

 Dr Maria Netšajeva

Loomaarst

Dr Maria Netšajeva

Alustasin töötamist Västriku Loomakliinikus loomaarsti assistendina 2008. aastal, samal ajal õppides Eesti Maaülikoolis veterinaarmeditsiini. 2012 aastal sai minust loomaarst. Sellest hetkest on südamelähedaseks olnud kirurgia ning aastate vältel on tekkinud suurem huvi ka hambaravi vastu. Vaba aega meeldib mulle sisustada reisimise või kalal käimisega. Kodus ootavad mind kaks sõpra- koerad Maximus ja Lilo.
Loe rohkem
Dr Kristiina Jürgens

Loomaarst

Dr Kristiina Jürgens

Armastus loomade vastu on mind saatnud kogu elu, seega otsus hakata loomaarstiks oli keskkooli lõpuks selge. Veterinaarmeditsiini eriala omandasin Eesti Maaülikoolis ning tööle asusin 2013 aastal, Västriku Loomakliinikus alustasin tööd 2015 aastal. Praeguseks tegelen kõige meelsamini sisehaigustega. Kodus rõõmustavad mind beagle Enzo ja kolm kassi.
Loe rohkem Dr
Dr Jekaterina Normak

Loomaarst

Dr Jekaterina Normak

Lõpetasin Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2016 aastal. Õpingute kõrval töötasin loomafarmis. Peale lõpetamist asusin tööle Västriku Loomakliinikusse. Võtan vastu patsiente kõikide tervisemuredega, kuid rohkem olen huvitatud nahahaigustest. Täiendan ennast selles valdkonnas pidevalt, olen läbinud mitmeid koolitusi.
Loe rohkem Dr
Meie töötajad